top of page
Політика конфіденційності

Інтернет-магазин ocean-clo.com.ua з усією відповідальністю і серйозністю підходить до питання збереження конфіденційності інформації, яку надають наші клієнти. До того ж цієї політики конфіденційності в обов’язковому порядку дотримуються всі співробітники інтернет-магазину. Ми поважаємо право кожної людини на особисте життя. Інформація або дані про клієнта можуть бути передані третім особам тільки з вашого на те згоди.

Політика конфіденційності Інтернет-магазину ocean-clo.com.ua застосовується: при відвідуванні або перегляду веб-сайту (без вчинення або з вчиненням покупок), при реєстрації.

1. Персональні дані про клієнта

Веб-сайт Інтернет-магазину ocean-clo.com.ua влаштований таким чином, щоб звести до мінімуму використання персональних даних і особистої інформації клієнта. Ми отримуємо конфіденційну інформацію про клієнта при реєстрації, коли ви особисто відправляєте електронною поштою лист про себе, а також інформацію про візити сайту ocean-clo.com.ua ми отримуємо автоматично. Вся інформація, що стосується демографії та навігації по сайту може бути використана лише в сукупності.

IP-адреса клієнтів може бути використаний для діагностики та усунення неполадок з нашим сервером. Для того, щоб зв’язатися з клієнтом, коли це необхідно, ми використовуємо контактні дані, отримані з форм реєстрації. У кожного клієнта є можливість відписатися від отримання нашої щотижневої розсилки.

2. Використання персональних даних

Обробка персональних даних, в тому числі і даних без ідентифікації клієнта, отримані через наш сайт використовуються для:

реалізації товару і надання послуг;
надання інформації про пропонований товар, новинки, акції;
дослідження ринку;
перевірки і дослідження відвідувань сайту;
складання стратегії розвитку.

3. Отримання щотижневої розсилки

Періодично ви можете отримувати від нас розсилку, в якій міститься інформація про: надходження нового товару, акції і знижки. На сайті у вас є можливість відписатися від отримання нашої розсилки.

4. Передача даних через Інтернет

Якщо врахувати те, що Internet- це глобальна мережа, де здійснюється збір, обробка та передача персональних даних за межі однієї країни, то при відвідуванні нашого сайту або, відправляючи листи по електронній пошті, ви даєте добровільну згоду на обробку даних наданих у такий спосіб.

Політика конфіденційності нашого магазину не поширюється на інші сайти.

Вся інформація, яка надана на сайті нашого магазину, призначена лише для загального ознайомлення, керівництва клієнтів і користувачів сайту. Також з огляду на швидку мінливість законодавчої бази і ризики, пов’язані з передачею інформації електронними засобами, інформація на сайті може бути розміщена не в повному обсязі або неточною, із затримкою. Тому перш ніж приймати будь-які рішення радимо проконсультуватися з фахівцями магазину ocean-clo.com.ua

bottom of page